Transport kruszywa

Wstecz
Transport kruszywa
Skontaktuj się
Transport kruszywa

Polega na dostarczaniu kruszywa z miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Materiały te mają szerokie zastosowanie w produkcji zapraw, betonów, wykorzystywane są do budowy i utrzymania nawierzchni drogowych, a także do podłoży do upraw roślin, dachów zielonych czy dekoracji ogrodowych. Kruszywa są bogate w składniki mineralne, magazynują wodę oraz powietrze.

Dysponujemy pojazdami specjalistycznymi. Zaliczają się do nich wywrotki oraz ciągniki siodłowe z przyczepami samowyładowczymi, które są niezbędne do przewozu kruszywa. Dobieramy pojazdy dostosowane do ilości, rodzaju i odległości transportowanego materiału. Przewóz kruszywa to odpowiedzialne zadanie, które wymaga profesjonalizmu i dbałości o szczegóły związane z logistyką transportu, aby zapewnić terminowość, bezpieczeństwo i efektywność usługi.

1 Transport kruszywa

Do transportu używa się specjalnych pojazdów z nadwoziem samowyładowczym, które mogą przewozić do kilkudziesięciu ton kruszywa.

2 Transport kruszywa

Transport kruszywa polega na dostarczaniu produktów sypkich tj. piasek, żwir, pospółka czy kora, które są wykorzystywane jako surowce budowlane lub dekoracyjne.

3 Transport kruszywa

Transport kruszywa wymaga odpowiednich środków i zabezpieczeń, aby zapobiec wysypywaniu się ładunku na drogę lub utracie jakości materiału.

Skontaktuj się Skontaktuj się
Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.